Tibia Giuld - Zaq Family

Zaq Family Forum

Ogłoszenie

Dostęp do niektórych działów wyłącznie dla Zaq Family!
Nie zastanawiaj się, dołącz do nas już dziś!

#1 2010-08-25 14:56:57

Wacik

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 8
Punktów :   

Rekrutacja - Niezbędne informacje

Zaq Family



Pewnej nudnej nocy wpadłem na pomysł założenia rodzinki w grze tibia, jak każdy wie rodzina potrzebuje ich członków..
Zaq Family zrzesza od 25 sierpnia 2010r wyłącznie wybranych ludzi, ludzi znających się z reala, choć nie wszyscy. Niebawem ruszy otwarta rekrutacja dla każdego, ale to nie prędko nastąpi.
Celem tej rodziny jest dobra zabawa na świecie Olympa. Jest to serv. no-pvp inaczej noob pvp, dlaczego akurat ten?
W tą grę od dłuższego czasu gram 4fun, nie interesowały mnie spięcia między innymi graczami, PA etc. w grze jestem pacyfistą ^^
Nie szukam ludzi którzy będą mieli zapał na kilka dni, mi zapał nie minie na pewno przez bardzo długi czas, choć wiemy każdemu urlop kiedyś się przydaje...

Wzór podania.

1. Dane prywatne
a) Realne imię
b) Data urodzenia (w formacie np. 14 kwietnia 996 roku)
c) Zainteresowania
d) Czas na grę (interesuje nas ile mniej więcej czasu spędzisz przy grze w wymiarze jednego tygodnia - przez cały okres gry z nami, nie tylko z początku)
e) Kilka słów na swój temat

2. Dane rekrutacyjne
a) Staż
b) Status Konta (PACC/FACC)
c) Nick (jaki chcesz założyć, w formacie - XXXXX Zaq)
d) Profesja (jaką masz zamiar grać)

3. Dane kontaktowe
a) Numer Gadu-Gadu
b) Adres e-mail
c) Inne dane kontaktowe

4. Oświadczenia
a) Oświadczam, że składając podanie zobowiązuję się do aktywnej gry (co najmniej 10 godzin w tygodniu).
b) Oświadczam, że składając podanie zobowiązuje się do codziennego przeglądania familijnego forum, bieżącego zapoznawania się z treściami znajdującymi się na nim oraz aktywnego uczestniczenia w dyskusjach.
c) Oświadczam, że składając podanie zobowiązuję się do aktywnego uczestniczenia w życiu familii w każdym tych słów znaczeniu.
d) Oświadczam, że nikt z poza familii nie posiada haseł do mojego konta w grze, do mojego konta na forum i że danych tych nie przekażę osobom trzecim z punktu widzenia familii oraz dokonam wszelkich starań, aby informacje wewnętrzne familii niedostały się w nie powołane ręce.
e) Oświadczam, że wraz ze złożeniem podania zobowiązuję się do przestrzegania wszelkich zasad narzuconych przez lidera familii i osób wyższych rangą.
f) Oświadczam, że dołączając do gildii zobowiązuję się do godnego reprezentowania familii oraz bezwarunkowej pomocy jej członkom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.olbifgroup.pun.pl www.kadry.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.ez20092010.pun.pl www.finanse.pun.pl